Romana English

Contact

Adresa:: Str. Stefan cel Mare si Sfant, Nr. 16, 705200 – Pascani, Jud. Iasi – Romania
Telefoane Centrala:
                • 0232.762.300
                • 0232.765.200
                • 0332.402.969
                • 0332.402.085

Primar
Primar primar@primariapascani.ro  
Cabinet Primar office@primariapascani.ro Tel/Fax - 0232.766.259
Consilieri Primar consilier@primariapascani

Viceprimar

Viceprimar viceprimar@primariapascani.ro Tel - 0723.505.181

Secretar
Secretar secretar@primariapascani.ro Tel - 0722.527.962

Administrator public
Administrator public
adminpub@primariapascani.ro  

Directori
Director administrativ
diradm@primariapascani.ro  

Servicii
A.P.L. contact@primariapascani.ro
Finante publice locale finante@primariapascani.ro Tel - 0232.761.105
Buget contabilitate buget@primariapascani.ro Tel/Fax - 0232.765.440
Resurse umane personal@primariapascani.ro  
Protectia muncii protmunca@primariapascani.ro  
Audit intern audit@primariapascani.ro  
Juridic juridic@primariapascani.ro  
Ghiseu unic ghiseunic@primariapascani.ro  
IT informatizare@primariapascani.ro
Agricol agricol@primariapascani.ro  
Asistenta sociala asisoc@primariapascani.ro  
Integrare integrare@primariapascani.ro  
Sport, Cultura, Culte scc@primariapascani.ro  
Protectia mediului protmediu@primariapascani.ro  
Asociatii de proprietari asprop@primariapascani.ro  
Urbanism urbanism@primariapascani.ro  
Investitii investitii@primariapascani.ro  
Patrimoniu patrimoniu@primariapascani.ro  
Achizitii achizitii@primariapascani.ro Tel/Fax – 0232.718.250
Evidenta Populatiei evp@primariapascani.ro  Tel - 0332.402.989
Stare Civila staciv@primariapascani.ro  
Gospodaria comunala goscom@primariapascani.ro  
Politia comunitara polcom@primariapascani.ro  
Birou Presa biroupresa@primariapascani.ro  
Transporturi transporturi@primariapascani.ro  
Comercial comercial@primariapascani.ro  
Informatii utile
Cetateni de onoare
Taxe si impozite
Formulare tipizate
Vocea cetateanului(forum cu sugestii si reclamatii)
Telefonul cetateanului
0232.762.300
Sistemul de informatii Schengen
HARTA PASCANIULUI
P.I.D.U.
Cautare in site
   

Vizitatori online: 22

Vizualizari: 677475